Proffesional

Nadir  Ciftci
( Plymouth Argyle (Engeland) )

Rťmy Amieux
( ASF Andrťzieux (Frankrijk) )

Sjoerd Ars
( De Graafschap )

Brandon Barker
( Hibernian FC (Schotland) )

÷mer Bayram
( Akhisar Belediyespor (Turkije) )

Kingsley Boateng
( Olimpija Ljubljana (SloveniŽ) )

Roly Bonevacia
( Western Sydney Wanderers FC (AustraliŽ) )

Hakim Borahsasar
( KSV Oudenaarde (BelgiŽ) )

Eric Botteghin
( Feyenoord )

Pim Bouwman
( Ermis Aradippou (Cyprus) )

Kevin Brands
( Almere City )

Benjamin van den Broek
( Telstar )

Jorn Brondeel
( FC Twente )

Jordy Buijs
( Sydney FC (AustraliŽ) )

Tim Coremans
( ADO Den Haag )

Gino Coutinho
( AZ )

Aleksandar Damcevski
( Ermis Aradippou (Cyprus) )

Aykut Demir
( Giresunspor (Turkije) )

Gino Demon
( Jong FC Utrecht )

Timothy Derijck
( Zulte Waregem (BelgiŽ) )

Cyriel Dessers
( FC Utrecht )

Anouar Diba
( Al-Kharitiyat Sports Club (Qatar) )

Kevin van Diermen
( De Graafschap )

Henrico Drost
( RKC Waalwijk )

Lerin Duarte
( Heracles Almelo )

Steven Edwards
( Helmond Sport )

Charni Ekangamene
( KFCO Beerschot-Wilrijk (BelgiŽ) )

Johan Elmander
( ÷rgryte IS (Zweden) )

Erik Falkenburg
( ADO Den Haag )

David Faupala
( Manchester City (Engeland) )

Guyon Fernandez
( Delhi Dynamos (India) )

Sander Fischer
( Sparta Rotterdam )

NoŽl de Grauw
( RKC Waalwijk )

Nemanja Gudelj
( Tianjin Teda FC (China) )

Dragi Gudelj
( FC Wohlen (Challenge League, Zwitserland) )

Anouar Hadouir
( Excelsior )

Tim Hofstede
( Hoogstraten VV (BelgiŽ) )

Lee Holmes
( Exeter City (League Two, Engeland) )

Elson Hooi
( ADO Den Haag )

Fouad Idabdelhay
( Zonder club )

Jens Janse
( VVV Venlo )

Florian Jozefzoon
( Brentford FC (Engeland) )

Joeri de Kamps
( Slovan Bratislava (Slowakije) )

Oguzhan Kazanci
( Zonder club )

Abdenasser el Khayati
( ADO Den Haag )

Milano Koenders
( CS Concordia Chiajna (RoemeniŽ) )

Michiel Kramer
( Feyenoord )

Kees Kwakman
( FC Volendam )

Vlatko Lazić
( Arendal Fotball (Noorwegen) )

 Leonardo Vitor Santiago
( Zonder club )

Thilo Leugers
( SV Meppen (3. Bundesliga, Duitsland) )

Ruben Ligeon
( Slovan Bratislava (Slowakije) )

Kees Luijckx
( SÝnderjyskE (Denemarken) )

Sven van der Maaten
( Telstar (gehuurd van NAC) )

Dalian Maatsen
( Vendsyssel FF (Denemarken) )

Uroö Matic
( FC Kopenhagen (Denemarken) )

Patrick Mtiliga
( FC Nordsjślland (Denemarken) )

Dustley Mulder
( Zonder club )

Divine Naah
( Manchester City (Engeland) )

Shane O'Neill
( Excelsior )

Jari Oosterwijk
( FC Twente )

Luis  Pedro
( Zonder club )

Stipe Perica
( Udinese (ItaliŽ) )

Rydell Poepon
( Boluspor (Turkije) )

Rafael Pollack
( Ebreichsdorf (Derde Divisie Oostenrijk) )

Tim Receveur
( De Graafschap )

Jeffrey Sarpong
( Elazığspor (Turkije) )

Alex Schalk
( Ross County (Schotland) )

Robbert Schilder
( Cambuur Leeuwarden )

Mats Seuntjens
( AZ Alkmaar )

Ryan Smith
( Zonder club )

Ashley Smith-Brown
( Heart of Midlothian FC (Schotland) )

Isak  Ssewankambo
( Molde FK (Noorwegen) )

Rick Stuy van den Herik
( FC Oss )

Joey Suk
( Go Ahead Eagles )

Gill Swerts
( Zonder club )

Adnane Tighadouini
( FC Twente )

Enes Unal
( Villarreal (Spanje) )

Enric VallŤs Prat
( Sandefjord Fotball (Noorwegen) )

Danny Verbeek
( FC Den Bosch )

Johan Vonlanthen
( FC Wil 1900 (Zwitserland) )

Rick ten Voorde
( Almere City )

Benjamin van Wanrooy
( KFC Zwarte Leeuw (BelgiŽ) )

Kenny van der  Weg
( Ross County (Schotland) )

Felitciano Zschusschen
( Inverness Caledonian Thistle (Schotland) )

Amateurs

Youssef El Akchaoui
( DRL (tweedeklasser) )

Mustafa Aksit
( SV SEC (vierdeklasser) )

Quincy Allee
( Ajax (amateurs) )

Ahmed Ammi
( SC Irene (derde klasse) )

Eric Atuahene
( RKSV Schijndel (tweedeklasser) )

Adnan Barakat
( OFC (Derde Divisie) )

Ali Benomar
( SV Deltasport Vlaardingen (eersteklasser) )

Kevin Bobson
( Zuidoost United (vierdeklasser) )

Nourdin Boukhari
( GLZ Delfshaven (vierdeklasser) )

Arjan Christianen
( Victoria 03 (derdeklasser) )

Yorick van Deelen
( BVV Barendrecht (tweedeklasser) )

Michael Dingsdag
( Veensche Boys (tweedeklasser) )

Yvo van Engelen
( v.v. DESK (tweedeklasser) )

Remco Frijters
( Baronie (lager elftal) )

Peter Gommeren
( RKSV Leonidas (derdeklasser) )

Johan Jansen
( GVVV Veenendaal (Tweede Divisie) )

Arie Jonker
( FC Rijnvogels (Derde divisie) )

Niels Kerkhof
( Best Vooruit (tweedeklasser) )

Benny Kerstens
( Baronie (eersteklasser) )

Casper Ketting
( SVV 56 (vierdeklasser) )

Santiago Kolk
( VV Wilhelmus 5 )

Wilmer Kousemaker
( v.v. Capelle (Derde divisie) )

BjŲrn Langeveld
( Jong Ambon (vierdeklasser) )

Tommie van der Leegte
( Veteranenelftal SV Brandevoort )

Paul Lieftink
( NSC Nijkerk 3, in het dagelijks leven werkzaam als glaszetter )

Tyrone Loran
( SV Ilpendam (vierde klasser) )

Marc Minnaert
( SV Marken (tweedeklasser) )

Mardoche Mputu
( KFC Duffel (Nationale Tweede Amateurs, Vierde Klasse B, BelgiŽ) )

Luigi Nunes
( SV Deltasport Vlaardingen (eersteklasser) )

Michael Oomen
( v.v. Virtus (derdeklasser) en online Marketeer )

Edinho Pattinama
( SV Deltasport Vlaardingen (eersteklasser) )

AriŽn Pietersma
( RKSV Halsteren (Zondag Hoofdklasse B) )

Marvin van der  Pluijm
( v.v. Spijkenisse (Derde Divisie) )

Wesley Pollemans
( Kozakken Boys (Tweede Divisie) )

Dennis van der Ree
( CVV Blauw Wit 34 (eersteklasser) )

Maceo Rigters
( ZSGO/WMS speler en jeugdtrainer )

Brandon Robinson
( SVV Scheveningen (derdeklasser) )

Maarten van Rosevelt
( SV Walcheren (derdeklasser) )

Stefano Seedorf
( Ajax (amateurs) )

Evander Sno
( D.H.S.C. (tweedeklasser) )

Joey Steenbergen
( Zonder club )

Bryan Struis
( v.v. Zwaluwen Vlaardingen (Hoofdklasser) )

Jorn Sweres
( RKSV Nuenen (Hoofdklasser) )

Gertjan Tamerus
( Koninklijke HFC (Tweede Divisie) )

Brandon Tichem
( RKVV Westlandia (Derde Divisie) )

Rick Versteeg
( VVGZ (eersteklasser) )

Vincent Vervoort
( Baronie (eersteklasser) )

Tom Wuyts
( v.v. Kloetinge (eersteklasser) )

Trainers

Graham Arnold
( Sidney FC (AustraliŽ) )

Adri Bogers
( NEC )

Peter Bosz
( Borussia Dortmund (Duitsland) )

Ton van Bremen
( v.v. Capelle )

Henk ten Cate
( Al Jazeera (Verenigde Arabische Emiraten) )

Kevin van Dessel
( EVV Echt )

Dannie de D'Hondt
( VW Hamme (Belgische Eerste klasse amateurs) )

Meindert Dijkstra
( v.v. Achilles Veen Onder 17 )

Marco van Dijnsen
( DIA (vierdeklasser) )

Patrick Dik
( PVCV van F16-jeugd en Technisch Manager Onderbouw; v.v. Meern trainer A1 )

Kurt Elshot
( VV Pelikaan-S, eigenaar kleding- en kapperszaak )

Jan Gaasbeek
( JSV Nieuwegein (eersteklasser) )

Johan GabriŽls
( Al-Shabab onder 17 (Saoedi-ArabiŽ) )

Arno GabriŽls
( Beek Vooruit (vierdeklasser) )

Sander van Gessel
( FC Groningen onder 17 )

Anouar Hamdi
( v.v. Gol Sport )

Michael Hansen
( RingkŲbing IF (derde Deense niveau) )

Marcel van Helmond
( GRC 14 (eersteklasser) )

John Karelse
( VV Goes (hoofdklasser) )

Marcel Koning
( HBS (Derde Divisie) )

Ferry Kotta
( RKVV Roosendaal Meisjes B1 )

Hans Kraay jr.
( FC Lienden (Tweede Divisie) )

Dirk van der Laan
( v.v. SVC (vierdeklasser) en mede-eigenaar assurantiekantoor )

John Lammers
( Esbjerg (Denemarken) )

Erwin van de Looi
( Willem ii )

Mark Looms
( PEC Zwolle onder 19 )

Stanley Mac Donald
( AZ onder 16 )

Danny Mathijssen
( RBC (derdeklasser) )

Geert Meijer
( v.v. Strijen (tweedeklasser) )

Patrick Oomen
( v.v. DVS Aalst (vierdeklasser) )

Brian Pinas
( Feyenoord onder 11 )

Brian Piris
( PCP Breda )

Peter Remie
( Baardwijk (tweedeklasser) )

Martijn Reuser
( ADO Den Haag (coach onder 16-elftal) en KNVB (assistent-trainer Oranje onder 16) )

Wim Rijsbergen
( Persibo Bojonegoro (IndonesiŽ) )

Bart de Roover
( Cappellen FC (derdeklasser, BelgiŽ) )

Piet Saaman
( v.v. Alem (vierdeklasser) )

Glen Salmon
( Bidvest Wits (Zuid-Afrika) )

Mark Schenning
( VVSB Noordwijkerhout (Tweede Divisie) )

Dmitri Shoukov
( Lada Togliatti (Rusland) )

Regillio Simons
( Ajax onder 14 )

Tom Smits
( Achilles Veen 2 )

Maurice Steijn
( VVV Venlo )

Leen Swanenburg
( v.v. Groeneweg (tweedeklasser) )

Jack Sweres
( v.v. Virtus (derdeklasser) )

Rogier Veenstra
( Zeelandia Middelburg (2e klasse) en trainer van JVOZ JO15-1 )

Tony Vidmar
( AustraliŽ onder 17 )

Leon Vlemmings
( Go Ahead Eagles )

Koos Waslander
( HFC (eersteklasser regionaal) )

Robert van der Weert
( Roda JC onder 16 )

Kees van Wonderen
( Nederlands Elftal onder 17 en Stagiair-assistent bij VVV Venlo )

Peter Zois
( Oakleigh Cannons en keeperstrainer Melbourne City )

Patrick Zwaanswijk
( Central Coast Mariners onder 21 (AustraliŽ) )

Clemens Zwijnenberg
( RKSV EMOS (vierdeklasser) )

Ass. Trainers

Ruud Brood
( PSV )

Ton Cornelissen
( Kozakken Boys, Jong RKC en scout bij RKC )

Edwin de Graaf
( ADO Den Haag )

Nico Jalink
( Jong Sparta (Tweede Divisie) )

Paul Janssen
( VVV onder 19 )

Anton Joore
( Aalesunds FK (Noorwegen) )

Ahmed Kasmi
( RKSV Groen-Wit (vierdeklasser) )

Edward Linskens
( SV Venray (eersteklasser), assistent-trainer bij het eerste en spelersbegeleider )

Ton Lokhoff
( VFL Wolfsburg (Duitsland) )

Ante Milicic
( AustraliŽ (monitort de in Europa spelende AustraliŽrs vanuit Zagreb, KroatiŽ) )

Rogier Molhoek
( Brabant United )

Rob Penders
( NAC, tevens trainer Jong NAC en amateurspeler bij vierdeklasser RKVV DIA )

TamŠs PetŲ
( ŕjpesti TE (Hongarije) )

Richard Roelofsen
( De Graafschap, trainer Jong De Graafschap )

Twan Scheepers
( Jong PSV )

Alfred Schreuder
( TSG Hoffenheim (Duitsland) )

Arne Slot
( AZ )

Tom Kare Staurvik
( IK Grand BodÝ (Noorwegen) )

Mike Zonneveld
( VV Noordwijk )

Andere functies

Gert Aandewiel
( Technisch directeur Quick Boys )

Yassine Abdellaoui
( Jeugdtrainer Willem II )

John Achterberg
( Keeperstrainer Liverpool )

Jeffrey van As
( Manager Voetbalzaken ADO Den Haag )

Hubert Baardemans
( Directeur afvalverwerkingsbedrijf Van Gansewinkel )

GŠbor Babos
( Keeperstrainer NAC jeugd en hoofdtrainer van derdeklasser RKSV BSC )

Jean-Philip Becht
( SteDoCo trainer onder 17 )

Joost Bedert
( CoŲrdinator academiebureau Communicatie en User Experience bij Avans Hogeschool )

BoldiszŠr Bodor
( Eigenaar boetiekhotel Maison de Trazegnies in Antwerpen )

Marcel Brands
( Technisch manager PSV )

Frank Broers
( Fysieke trainer NAC )

Dick van Burik
( Zaakwaarnemer en eigenaar coatingbedrijf V.B. Coatings )

Ellery Cairo
( Jeugdtrainer (16 tot 19) FC Twente en personal trainer bij Trifora )

Christol van Campenhout
( Keeperstrainer v.v. S.V.W. )

Pieter Collen
( Leraar golfen in Capelle aan den Ijssel )

Yuri Cornelisse
( Werkzaam bij de politie als hoofdagent )

 Cristiano dos Santos Rodrigues
( Zaalvoetbalpromotor en Game Development Officer bij de Football Federation of South Australia )

Arie Damsma
( Scout v.v. Capelle )

Arie Delmotte
( Inspecteur UWV )

Arno Donkers
( Raad van Advies TSC en benoemd tot Clubheld van de Amateursport 2016 van Oosterhout )

Arno Doomernik
( Jeugdtrainer EHC/Heuts )

Emiel Dorst
( Werkzaam als scheepstimmerman )

Hans van den Dungen
( Oprichter van en managementconsultant van Dunga B.V. )

John Dusbaba
( Eigenaar van kledingwinkels en appartementen die hij verhuurt in Oostende )

Bart van den Eede
( Manager Golfclub Beveren )

Ton van Eenennaam
( Keeperstrainer JEKA )

Orlando Engelaar
( Mede-directeur managementbedrijf Sensei. Werkzaam voor Team Rico kickboks wereldkampioen Rico Verhoeven )

John Feskens
( Video-analist PSV )

Jim van  Fessem
( Personal trainer Club Fitmasters (Prinsenbeek) )

Jan Formannoy
( Materiaalman PSV )

Ron Futcher
( Coach TBU Soccer Club in Lutz, Florida )

Barry van Galen
( Scout AZ )

Ruud Geels
( Eigenaar Schildersbedrijf Geels Onderhoudswerken )

Dennis Gerritsen
( Medewerker tankstation )

FranÁois Gesthuizen
( Analist eerste elftal NEC en trainer NEC/FC Oss onder 17 )

Dennis van der Gijp
( Importeur sportmerk Macron )

Michel van der Gijp
( Eigenaar ďCafť De PastorieĒ in Breda, uitbater ďRestaurant Petit AnversĒ en mede-eigenaar ď52wekenfeest-cafťĒ )

Tim Gilissen
( Manager Jeugdopleiding NAC )

Wanny van Gils
( Verzekeringsagent DVG FinanciŽle Diensten in Oosterhout )

Ad Gladdines
( Eigenaar Luxe Bakkerij Ad Gladdines V.O.F. )

Ronnie Goodlass
( Commentator BBC Merseyside & eigenaar voetbalschool )

Edwin Gorter
( Verhuurder van appartementen aan het meer van Lugano, Zwitserland )

Allan Gouvernante
( Technisch coŲrdinator SV Terheijden )

Ati Graaumans
( Eigenaar Aannemingsbedrijf Graaumans in Bavel )

Gerard den Haan
( Eigenaar van fastfoodrestaurant t Akkertje aan de rand van Beneden-Leeuwen )

Glenn Helder
( Drummer percussieband, doet incidenteel werk voor de tv )

Eric Hellemons
( Hoofd Jeugdopleiding NAC )

Pierre van Hooijdonk
( Voetbalanalist voor de NOS en Ziggo Sport. Voetbalt nog bij de zaterdagamateurs van Beek Vooruit )

Faysal Houba
( Cateraar en werkzaam bij Transportbedrijf Buffel Transport )

Renť Houtzager
( Technisch coŲrdinator cat. D v.v. The Gunners )

Willy Janssen
( Software-ontwikkelaar bij de Sligro )

Marc Jaspers
( Elftalleider bij KFC Zwarte Leeuw (BelgiŽ), gedragsdeskundige en docent )

Julian Jenner
( Stagiair trainersstaf AZ )

Joonas Kolkka
( Jeugdtrainer bij PSV en ambassadeur Wings for Life World Run )

Jack Koumans
( Werktuigbouwkundige bij Kin Machinebouw )

Kees Kuijs
( Eigenaar Kuijs Fysiotherapie )

Wouter LabrujŤre
( HR Manager bij Lamb Weston Meijer )

Rob Landsbergen
( Postbode in Helmond )

Eugene Lauret
( Penningmeester Voedselbank Zeeuws-Vlaanderen )

Patrick Leijtens
( Beleidsmedewerker voetbalzaken Good Luck )

John Linford
( Uitbater pub "Marlborough Arms" in Norwich )

Cees Lok
( Mede-eigenaar van en spelersmakelaar bij One Goal Sportmanagement )

Anthony Lurling
( Spitsentrainer FC Den Bosch )

Robert Maaskant
( Analist Fox Sport en franchisenemer Recruit-a-Student-vestiging )

Peter Matena
( Eigenaar Matena Koeriersdienst )

Tim Meeýs
( Oprichter Meeus Verzekeringen )

David Mendes da Silva
( Jeugdtrainer Sparta Rotterdam )

Cees Moerkens
( Duikinstructeur OSV Duikteam Argonauta )

Gino Mommers
( Oude studie opgepakt )

Theo Mommers
( Eigenaar van en burnout coach, managementtrainer en werkstresscoach bij The Human Battery Company in Eindhoven )

Fikret Mujkic
( Bestuur Bosnische voetbalbond, vertegenwoordig provincie Tuzla )

Jean Claude Mukanya
( Voorzittter van Union des footballeurs du Congo )

Toon Nelemans
( Accountmanager bij Horesca Smulders in Tilburg )

Herbert Neumann
( Columnist bij de KŲlner Stadt-Anzeiger )

Roelant Oltmans
( Bondscoach hockeyploeg India )

Yureck Persoon
( Huismeester bij AlleeWonen )

Bertus Quaars
( Hand- en spandiensten in het bedrijf van zijn zoon )

Niek Ripson
( Eigenaar Club Fitmasters in Prinsenbeek )

Levi Risamasu
( Coach HBS Craeyenhout )

Sepp de Roover
( Autoverkoper bij Jaguar garage in Herentals (BelgiŽ) )

Jelle ten Rouwelaar
( Keeperstrainer NAC )

Bryan Roy
( Organisator trainingskampen Costa del Sol )

Olaf Schaap
( Niet-spelend lid RKVV Teylingen (arbitrage jeugdploegen) )

Cees Schapendonk
( Hoofd Scouting RKC Waalwijk )

Edy de Schepper
( Programmeur computers )

Guus van Schijndel
( Technisch pupillencoŲrdinator AWC Wijchen )

Davy Schollen
( Keeperstrainer jeugdelftallen Sint-Truiden V.V. )

Karim Sedouki
( Zaalvoetballer bij Futsal Nieuwegein )

Chedric Seedorf
( Hoofd Technische Zaken FC Almere )

Frits von Seydlitz Kurzbach
( Eigenaar Seydlitz Notarissen )

Victor Sikora
( Makelaar, belegger en investeerder in AustraliŽ )

Ronald Spelbos
( Hoofdscout Nederlands Elftal )

Earnest Stewart
( Technisch Directeur Philadelphia Union (MLS, VS) )

Peter Thomson
( Business Development Manager bij ‎Lyreco UK Ltd in Manchester, Engeland )

Piet de Visser
( Scout Chelsea )

Martien Vreijsen
( Projectadviseur, directeur VSM BV )

Bas van Wegen
( Personal trainer & motivator )

Fabian Wilnis
( Academy development coach bij Colchester United FC )

Demy de Zeeuw
( Mede-eigenaar 433 (voetbalsite), Wannahaves en kledingmerk Balr )

Edwin Zoetebier
( Mede-oprichter en trainer/begeleider van Keepersschool ZHZ )

Romeo Zondervan
( CEO Box to Box Sports Agency )

Arno van Zwam
( Keeperstrainer Al-Shabab )

Kees Zwamborn
( Technisch manager v.v. Kloetinge )